Yönetimi Kolaylaştırmak için

Çalışıyoruz

Yönetimsel Yaklaşımlar

Image
Image

Kaliteli Hizmet

Kurumsal yaklaşımlar gösterirken, ciddi bir yatırım ile geliştirdiğimiz yazılım programı ile her kat malikinin, işleyişi kontrol etme, bilgilendirme, harcama ve hizmetleri denetleme arzusunu yerine getirilmektedir.

Konut Asistanlığı

Konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarında, kişisel asistanlık hizmeti başlığıyla "A'dan Z'ye ihtiyacınız olacak hizmetleri, yönettiğimiz site ve apartmanlarımıza sunmaktayız. Tesisat, elektrik, temizlik vb. hizmetler artık çok kolay.

Profesyonellik

Mali Müşavirimiz ve Hukuk Danışmanımız rehberliği ve denetiminde çalışmaktayız. Site Yönetimi, Hukuki Yönetim, Bütçeleme, Güvenlik, Teknik Hizmetler, Temizlik, Bahçe, Sosyal Hizmetler, Sigorta ve Kiralama bizim işimiz.

Yazılım Özellikleri ve Hizmetler

Aidat İşlemleri

Aidat İşlemleri

Tüm aidat, tahsilat ve iade işlemlerinizi yazılım üzerinden yapabilir ve takip edebilirsiniz. Aidat gecikmelerini günü gününe hesaplatabilirsiniz.
Aidat İşlemleri

Duyuru Anket

Yazılımımız sayesinde site/apartman sakinlerinize kolayca ulaşarak duyurularınızı iletebilir, anket veya forum uygulamalarını sunabilirsiniz.
Masraf Dağıtımı

Masraf Dağıtımı

Gelişmiş yazılım yetenekleri sayesinde masrafları istediğiniz ölçütlerde dağıtabilirsiniz. Bu sayede şeffat ve adil bir yönetim hizmeti verebilirsiniz.
Anlık Mesajlaşma

Anlık Mesajlaşma

Site ve apartman sakinlerine anlık mesaj gönderebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuz anlarda otomatik olarak tüm oturum açan sakinlere görünme özelliği ile hızlı iletişim sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme

Bilgilendirme

Site/apartman sakinlerine toplu ya da bireysel olarak e-posta ve sms ile bilgilendirme yapabilir, takibini sağlayabilirsiniz.
Aidat İşlemleri

OGS Bariyer Sistemi

Otoparklarınızda mevcut  geçiş sistemlerini sisteme tanıtabilir, otomatik geçiş sistemini entegre edebilirsiniz. Bu sayede giriş çıkışlarınız kolay ve kontrol edilebilir hale getirebilirsiniz.
Entegre Yazılım

Entegre Yazılım

Entegre yazılım sayesinde kasa işlemleri yapabilir, muhasebe kayıtlarınızı tutabilirsiniz.
Avukat/İcra Takibi

Avukat/İcra Takibi

Can sıkan ve yönetimi zor olan bu konuda notlarınızı ve tanımlamalarınızı kolay bir şekilde yaparak avukat ilişkilerinizi düzenleyebilir, varsa icra işlemlerini takip edebilirsiniz.
Ön Muhasebe

Ön Muhasebe

Ön muhasebe işlemlerinin tamamına yönetim panelinden ulaşabilirsiniz.
Banka Entegrasyonu

Banka Entegrasyonu

Çevrimiçi banka entegrasyonu sayesinde hesaplarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Dilerseniz site/apartman sakinleriniz yine çevrimiçi olarak aidat ya da fatura ödemelerini yapabilirler.
Özet Sayfaları

Özet Sayfaları

Yönetim faaliyetlerinizi grafiksel ve anlaşılır bir şekilde özetleyebilir, çıktısını alabilirsiniz.
Ev Sahibi/Kiracı Tanımlama

Ev Sahibi/Kiracı Tanımlama

Site/Apartman yönetiminde en çok sorun çıkan konulardan biri olan ev sahibi/kiracı ayrımını rahatlıkla tanımlayarak farklı ücretlendirme yapabilir ve faturalarınızı buna göre düzenleyebilirsiniz.
Bilgi Bankası

Bilgi Bankası

Sitemiz üzerinden özellikle güncel mevzuat konularını takip edilebileceğiniz gibi personelimizden profesyonel yardım da alabilirsiniz.
Fatura Ödeme/Tahsilat

Fatura Ödeme/Tahsilat

Yazılımın gelişmiş mali özellikleri sayesinde fatura ödemelerinizi ya da tahsilat işlemlerinizi takip altına alarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

Hazırlayacağınız projeleri yazılım üzerinden takip edebilir, detaylandırarak raporlar alabilirsiniz.
Çalışan İşlemleri

Çalışan İşlemleri

Yönetiminiz altında çalışanların tüm işlemlerini yapabilir, takip edebilirsiniz. Aynı zamanda ayrıntılı raporlar ile ilgili kişilere sunabilirsiniz.
Gelir Gider Takibi

Gelir Gider Takibi

Site/apartman sakinlerinizin farklı durumlarına göre detaylı olarak gelir ve giderlerinizi takip edebilirsiniz. Entegre sistem sayesinde kasa hesaplarınıza anında girişini sağlayabilir ve otomatik olarak gider dağılımı yapabilirsiniz.
Raporlar

Raporlar

Yönetim panelinde yapılan tüm işlemlere ait raporları hazırlayabilirsiniz. Böylece mizan, defteri kebir vb. muhasebe kayıtlarını rapor halinde görebilir veya yayınlayabilirsiniz.
Cari Hesap, Alacak/Borç Takibi

Cari Hesap, Alacak/Borç Takibi

Cari hesaplarınızı ve kasalarınız tanımlayabilir, alacak verecek ilişkilerinizi planlayabilirsiniz.
Giriş Çıkış Takibi

Giriş Çıkış Takibi

Araçlarınızı sisteme tanımlayıp, giriş çıkışlarını kontrol altına alabilirsiniz. Aynı şekilde gelen misafir ve ziyaretçilerinizi de yazılım sayesinde kayıt altına alabilir, kişilere özel kayıt paylaşımı yapabilirsiniz.
Sayaçlara Göre Fatura Dağıtımı

Sayaçlara Göre Fatura Dağıtımı

Sayaç okuma sistemlerinin tam entegrasyonu ve ya elle değer girerek faturaların oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. SAYT'ın aynı zamanda sayaç okuma hizmeti verdiğini unutmayınız.
Sosyal Tesis Rezervasyonu

Sosyal Tesis Rezervasyonu

Site/apartmanınız kontrolünde bulunan sosyal imkanları düzenleyebilir, rezervasyon yapılmasını sağlayarak rahat bir şekilde kullanıma sunulması işlemlerini yönetebilirsiniz. Site/apartman sakinleriniz bu hizmeti çevrimiçi olarak takip edebilirler.
Güvenlik Grupları Yetkilendirme

Güvenlik Grupları Yetkilendirme

Halihazırdaki yönetim yazılımı farklı yönetim grupları ile görev dağılımı yapabildiği gibi isteği bağlı olarak yönetici, muhasebeci gibi roller tanımlayarak yönetim işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Kasa/Banka İşlemleri

Kasa/Banka İşlemleri

Yönetiminize ait kasa ve banka hesaplarını tanımlayarak takiplerini yapabilirsiniz. Yapılan işlemleri entegre sistem sayesinde raporlayabilir ve sunabilirsiniz.
Çevrimiçi Tahsilat

Çevrimiçi Tahsilat

Site/aparman sakinleriniz yönetim yazılımı sayesinde çevrimiçi olarak ödemelerini gerçekleştirebilirler.
Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kameraları

Yönetim sistemine güvenlik kameralarınızı tanımlayarak uzaktan izleme yapabilirsiniz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde evinizi terk edebilirsiniz.
Çek/Senet ve Evrak Takibi

Çek/Senet ve Evrak Takibi

Çek ve Senetlerinizi tanımlayabilir, tahsilat veya ödemelerde kullanabilirsiniz. Benzer şekilde evraklarınızı takip edebilirsiniz.
Demirbaş/Bakım Takibi

Demirbaş/Bakım Takibi

Site/apartmanınıza ait demirbaşları kayıt altına alarak, sorumlu atayabilirsiniz. Benzer şekilde demirbaş durumdaki cihaz ya da malzemelerinizin planlı/plansız bakım ve onarım işlemlerini takip edebilirsiniz.
İş Talepleri

İş Talepleri

Site/Apartman sakinlerinin yönetimden yapılmasını istedikleri talepleri yazılım üzerinde rahatlıkla görebilir, çalışanlarınıza iş paylaşımı yapıp, takip edebilirsiniz.
Sosyal Tesis Yönetimi

Sosyal Tesis Yönetimi

Ortak kullanım alanları tanımlayabilirsiniz. Havuz, spor alanları, oyun masaları bunlardan bazıları. Bu sayede çevrimiçi olarak site/apartman sakinlerine bilgi sunabilir ve rezervasyon işlemlerine imkan verebilirsiniz.
Detaylı Raporlama

Detaylı Raporlama

Kayıt altına alınan tüm işlemler için detaylı ve anlaşılır raporlama hizmeti sayesinde hiç bir müşterinizin aklına soru işareti kalmamasını sağlayabilirsiniz.
Kargo/Gönderi Takibi

Kargo/Gönderi Takibi

Site kontrol noktalarından da yönetilebilen kargo, gönderi, mektup girişlerini kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz.
Toplantı Yönetimi/Karar Defteri

Toplantı Yönetimi/Karar Defteri

Site/apartman yönetimi esnasında tutulması gereken tüm toplantı ve kararların kayıtlarını çevrimiçi olarak tutabilir ve paylaşabilirsiniz.
Detaylı Takvim

Detaylı Takvim

Detaylı ve entegre takvim sayesinde yapacağınız işleri kolaylıkla takip edebilir, hatırlatıcılar sayesinde işlerinizi yarım kalmadan bitirilebilirsiniz.
Kartlı/Kartsız Geçiş Sistemleri

Kartlı/Kartsız Geçiş Sistemleri

Site veya apartmanınızın giriş çıkışlarını kontrol altına alarak, yazılım sayesinde kayıtlarını rahatlıkla tutabilirsiniz. Site/apartman sakinlerinin yanı sıra misafir geçişlerini de kontrol altına alabilirsiniz. 
Veri Alma - Verme

Veri Alma - Verme

Verilerinizi dış ortama aktarabilir, taşınabilir hale getirebilirsiniz. Ya da tersi şekilde mevcut bilgileri ACS Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi Yazılımına aktarabilirsiniz.
Dosya Yükleme

Dosya Yükleme

Yapmış olduğunuz işlemler için ilgili dosyalar yükleyebilir ve bunları sakinleriniz ile paylaşabilirsiniz.
Siz İsteyin

Siz İsteyin

SAYT olarak, Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi kapsamında size özel ya da geneli ilgilendiren taleplerinizi en kısa sürede değerlendirip gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bu konuda bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.
Web Sitesi

Web Sitesi

SAYT bünyesinde yer alan www.eniyisite.net sayesinde istediğiniz gibi bir web sayfasına ve bilişim hizmetlerine sahip olabilirsiniz. 

Kısaca Yönetim

KAT MÜLKİYETİ KANUNU
Kanun Numarası : 634
Kabul Tarihi : 23/6/1965
Yayımlandğı Resmî Gazete : Tarih : 2/7/1965 Sayı : 12038
Yayımlandığı Düstur : Tertip : 5 Cilt : 4 Sayfa : 2932
Kat malikleri, anagayrimenkulün yönetimini kendi aralarından veya dışardan seçecekleri bir kimseye veya üç kişilik bir kurula verebilirler; bu kimseye (Yönetici), kurula da (Yönetim kurulu) denir.
Yönetici, kat malikleri kurulunun kararlarını protokolleri, yapılan ihtar ve tebligatın özetini ve tarihlerini ve bütün giderleri, 32 nci maddede sözü geçen deftere tarih
sırasiyle yazmaya ve bu defteri ve giderlerin belgeleriyle diğer bütün belgeleri bir dosyada saklamaya mecburdur. 
Yönetici, kaide olarak vekilin haklarına sahiptir.
Kat malikleri, kendilerine düşen borçları ve yükümleri yönetici tarafından noterlikçe
yaptırılan ihtara rağmen vaktinde ve tamamen yerine getirmezlerse, yönetici, hiçbir tazminat ödemeye mecbur olmaksızın, kendine ait sözleşmeyi feshedip yöneticilikten çekilerek bu yüzden uğradığı zararın tazminini kat maliklerinden isteyebilir.
Yönetici, yönetim planında veya kendisiyle yapılan sözleşmede bir ücret tayin edilmemiş olsa bile, kat maliklerinden uygun bir ücret isteyebilir.
Kat malikleri kurulu, yöneticinin bu görevdeki tutumunu devamlı olarak denetler ve haklı bir sebebin çıkması halinde onu her zaman değiştirebilir.
Hesapların denetlenmesi için yönetim planında, belli bir zaman konulmamışsa; bu denetim her üç ayda bir yapılır; bununla beraber haklı bir sebep çıkarsa, hesap denetlenmesi her zaman yapılabilir. 
Medeni Kanuna ve diğer kanunlara göre, bir gayrimenkulün paydaşlarından birinin o gayrimenkulün bir bölümünden kat maliki gibi tek başına faydalanmasını sağlamak için irtifak hakkı kurulamaz.
Tümü kârgir olmayan yapılarda kat mülkiyeti kurulamaz.

Yazılım

Ana Başlıklar

idat İşlemleri, Gelir/Gider Takibi, Kasa/Banka, Masraf Dağıtımı, Cari Hesap Alacak/Borç Takibi, Fatura Ödeme/Tahsilat, Toplantı Yönetimi/Karar Defteri
Image
Image
Image
Image
Sınırsız Malik/Kiracı/Sakin Tanımlama, Stok Demirbaş Takibi, Yapılacak İşler/İş Talep Takip, Güvenlik Grupları Yetkilendirme, Personel Kayıt/Takip, Raporlar, Detaylı Anlaşılır Raporlar, Duyuru, Mesajlaşma, Araç Kayıt, Takvim
Image

Adres

İvedikosb Mah. 1402 Sk. No:12 Yenimahalle ANKARA

Telefon

+ 90 312 400 0 888
info@sayt.com.tr
+90 850 441 7298
(WhatsApp Hattı)