Yönetim Yeniden Şekilleniyor

Dürüstlük ve Akılcılıkla Şekillenen Yönetim Anlayışı

Kaliteli HizmetProfesyonel BakışÇözümsel Yaklaşım

Yönetim Yazılımı

Yönetim Yazılımı

Uzman Desteği

Uzman Desteği

Sürekli Geliştirme

Sürekli Geliştirme

Hikayemiz

Yönetim Çözümleri Hakkında

İşi Profesyonellerine bırakınız !
Her yıl kat malikleri arasından seçilen ve değişen “Yönetici” sisteminde, Yönetici, kendi yönetim döneminde elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimi bir sonraki “Yönetici”ye aktaramadığı için, yeni yönetici işi sıfırdan deneme yanılma metoduyla, hem zaman hem de maddi kayıplara neden olarak öğrenmek durumunda kalır.
Bu da gider ve aidatların yükselmesi, hizmetlerin aksaması ve huzurun bozulması anlamına gelir. Profesyonel Yönetim Çağdaş Bir İhtiyaçtır. İhtisaslaşma, yani “Profesyonel Yönetim” her konuda savurganlığı önler, maliyetleri düşürür, verimliliği arttırır, hizmet ve yaşam kalitesini yükseltir.
"SAYT" olarak farkımız; nitelikli kadrolar, nitelikli organizasyon, nitelikli halkalar, profesyonel ve akılcı yönetim çözümleri, güvenilir, şeffaf ve yasalara uygun yönetim, hızlı, kalıcı ve ekonomik kararlar, optimum projelendirme, işletme projesi/projelerinin niteliklere uygun yapılması, suprizlere meydan bırakmayan doğru ve yerinde firma seçimleri, İşletme giderlerinde tasarruf, kazanım ve değer katma, Yaşam alanlarınıza, huzur, konfor ve güven ve en önemlisi sahadan yönetimdir.
Bizler sadece ofisden yönetim seçeneği ile değil her zaman fikirlerinizi paylaşabileceğiniz takım arkadaşlarınızız. Günün her saati, her anı bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Tüm binalarımızda benimsediğimiz ilkelerimizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize yönetim deneyimlerimizi aktarmaktan ve hayatınızı kolaylaştımaktan memnuniyet duyacağız.
Apartman ve Site'lerde yöneticilik çok zor bir iştir. Seçmek de derttir, seçilmek de. Geleneksel apartman & site yöneticiliği, aslında tam da Yeşilçam filmleri ve Tv dizilerinde işlendiği, keyifle gülümseyerek izlediğimiz kadar komik ama trajiktir.
Bu işin tabiatından dolayı çoğu bina yöneticisi görev süresi bitmeden diğer sakinlerle tartışarak veya görevin yükünü taşımak istemeyerek istifa etmektedirler. Apartman ve sitelerde yönetici olmak, gerçekten de göründüğünden daha zor, sosyal  ve hukuksal sorumluluklarla dolu kompleks bir iştir. Toplantılarda herkes yönetimden çok şey beklemesine karşın, kimse yönetime aday olmak istemez. Kurul toplantılarında bu göreve gönüllü, yarı-gönüllü, Kat Mülkiyeti Kanunu, Tebligat Kanunu, Borçlar Kanunu, Ceza Kanunu, İmar Kanunu vb. Apartman ve Site Yönetimi ile ilgili mevzuatları hakim olmayan ve/veya sadece huzur hakkı ücretini alabilmek gibi sebeplerle aday olur ve seçilir. Bu seçim o binanın veya sitenin bir yıl daha nasıl yönetileceği konusunda bir bilinmez süreç başlatmış olur.
Kat Mülkiyeti Kanunu, Tebligat Kanunu, Borçlar Kanunu, Ceza Kanunu, İmar Kanunu vb. Apartman ve Site Yönetimi ile ilgili mevzuatlar nelerdir? Yönetim Planınız var mı?  Yönetim planı ne zaman yapılır? Yönetim planınızda değişikliğe ihtiyaç var mı? Yönetim planınız Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili yasalara uygun mu? İşletme projesi nedir?  İşletme Projesi nasıl yapılır? Yıllık Olağan ya da Olağanüstü toplantılar nasıl yapılır? Apartman ve/veya sitenizin Risk Analizi yapılmış mı? Anagayrimenkulünüz sigorta ettirilmiş mi? Acil eylem planınız mevcut mu? Yöneticiniz, Yönetim kurulununuz ve  denetçi/denetim kurulunuz görevlerini Kat Mülkiyeti Kanunu, Tebligat Kanunu, Borçlar Kanunu, Ceza Kanunu, İmar Kanunu vb. Apartman ve Site Yönetimi ile ilgili mevzuatlar tam olarak biliyor mu? Yöneticiniz, Yönetim Kurulunuz ve Denetçiniz bu görevleri yerine getirecek kriterlere uygun mu? Denetçi/denetim kurulunuz usulune uygun seçilmiş mi? Çalıştırılan personelin hizmet standartları İş Güvenliği Çalışan personelin iş güvenliği eğitimleri, periyodik muayene işlemleri kanunlara uygun mu? Kapıcı, kaloriferci, gibi çalışanlarınızın SGK işe giriş bildirgeleri, aylık SGK bildirgeleri düzenli olarak yapılıyor mu? Apartman/site hizmet görevlilerinin işe giriş ve çıkışlarında resmi evraklar tanzim edilmiş mi? Elektrik-su tesisatı, asansör problemleri, dış ve iç cephe bakım ve onarım hizmetleri, temizlik gereksinimleri konularında güvenilir çözümler üretilmekte midir? Apartman/sitenizde Kapıcının işe alınmasında kapıcılık sözleşmesinde yapılmış mı? Kapıcılık sözleşmesi uygun mu? Kapıcılık sözleşmesinde çalışma biçimi, yapacağı işler, temel ücreti ve varsa ücret ekleri, ücret ödeme şekli ve zamanı, çalışma süresi ve ara dinlenmesi, varsa özel hükümler, belirlenmiş mi? Kapıcınız tahsisli daireden yararlanırken uyması gereken kuralları biliyor mu? Kapıcı dairesinden yararlanan kapıcının kıdem tazminatı fonu oluşturulur iken ödemedeği kira, elektrik, su parası, ısı gideri için kıdem tazminatı emsal değerlere göre ayrılıyor mu? Apartman/siteniz, ortak mahalleriniz ve daireleriniz 12 ay boyunca düzenli olarak ilaçlanıyor mu?  Apartman/site bahçenizde bulunan bitkilerin İlaçlama, Budama, Çim Kesimi vb. Periyodik bahçe bakımı profesyonel bir peyzaj mimarı rehberliğinde yapılıyor mu? bu ve buna benzer yüzlerce detay...
Bütün bu detaylar arasında boğulan her sakin bu görevi bir yıl yapıp, bir başkasına yıkmayı sabırsızlıkla bekler. Tüm bu süreçler bina ve Site yaşamında gereken kaliteye ve huzura ulaşılmasını hep geciktirir. İş sadece aidat toplanıp harcamaların yapılabilmesi, ihtiyaçların karşılanması ve maaşların ödenebilmesi  eksenine girer. Yönetici ve yönetim kurulu aynı zamanda o apartmanın veya sitenin bir parçası, bir sakinidir. Onlarında diğer sakinler gibi huzura, ailesi ile birlikte mutlu bir yaşama ve dinlenmeye ihtiyacı vardır.
Yapılan seçimle, adeta bu yıl sakinler arasından bir kişi veya üç kişi yöneticilik yapsın, Bina veya Site'nin tüm sorunlarını üstlensin, sinirlensin, üzülsün yıpransın şeklinde bir dayatma ile seçim olamaz. Yöneticiliği özellikle çok nüfüslu apartman ve sitelerde yarı gönüllü ve bir yandan da aslında kendi işi gücü olan bir sakine, veya bu işleri gayet güzel yönetebileceğini ve boş vakitlerini değerlendirebileceğini düşünen bir emekli sakine yıkmak, hiç bir kesimi mutlu etmeyecek, istatistiklere göre de hep mutsuz sonla biterek kısa ve tatsız anılar yerini almaktadır. ''Bir daha asla”, yöneticilik yapmış kişilerin dost sohbetlerinde sık kullandıkları bir cümledir.
Lütfen Apartman veya Site'nizi yönetmek için kendinize eziyet etmeyin! Kendinizi vakıf olmadığınız kanunlar karşısında yasal sorumluluklarla başbaşa bırakmayınız.
Uygulamalarımız Mali Müşavirimiz ve Hukuk Danışmanımız rehberliği/denetiminde aşağıdaki başlıklar altında yapılmaktadır.
Site Yönetimi, Hukuki Yönetim, Bütçe Yönetimi, Güvenlik Yönetimi, Teknik Yönetim, Temizlik Yönetimi, Havuz Bakım Yönetimi, Bahçe Bakım Yönetimi, Sosyal Tesis Yönetimi, Sigorta Yönetimi, Kiralama Yönetimi hizmetleri vermekteyiz.
Site Apartman Yönetim Takip Yazılımı

Kısaca Neler Yapar?

Burada yazılımın tüm özellikleri verilmemekle birlikte, genel olarak işlevselliği anlatılmaktadır.
Aidat İşlemleri

Aidat İşlemleri

Tüm aidat, tahsilat ve iade işlemlerinizi yazılım üzerinden yapabilir ve takip edebilirsiniz. Aidat gecikmelerini günü gününe hesaplatabilirsiniz.
Fatura Ödeme / Tahsilat

Fatura Ödeme / Tahsilat

Yazılımın gelişmiş mali özellikleri sayesinde fatura ödemelerinizi ya da tahsilat işlemlerinizi takip altına alarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Masraf Dağıtımı

Masraf Dağıtımı

Gelişmiş yazılım yetenekleri sayesinde masrafları istediğiniz ölçütlerde dağıtabilirsiniz. Bu sayede şeffat ve adil bir yönetim hizmeti verebilirsiniz.
Raporlama

Raporlama

Tüm işlemlerinize ait raporları hazırlayabilirsiniz. Böylece mizan, defteri kebir vb. muhasebe kayıtlarını rapor halinde görebilir veya yayınlayabilirsiniz.
0
Yıllık Tecrübe
0
Kullanıcı
0
Site ve Apartman
0
Modül

Uygulama Kullanım Tercihleri

Web Destek

Tasarruflu bir kullanım ile tüm hizmetlerden yararlanın.

TL10/ay
 • Tüm uygulama modülleri kullanıma açıktır.
 • Kredi kartı kullanılabilir.
 • Yalnızca web üzerinden destek verilir.
 • Topluluk için destek talebi yapılabilir.
 • Bir yıllık taahhüt verilmesi durumunda %10 indirim uygulanır.
 • İki yıllık taahhüt verilmesi durumunda %20 indirim uygulanır.
 • Bağımsız bölüm başı fiyatlandırmadır.
 • Lütfen ayrıntılar için sözleşmeyi inceleyin.

Canlı Destek

Size desteğe hazırız. Yönetirken destek almak isterseniz, yanınızdayız...

TL15/ay
 • Tüm uygulama modülleri kullanıma açıktır.
 • Kredi kartı kullanılabilir.
 • Web üzerinden ve canlı destek verilir.
 • Topluluk için destek talebi yapılabilir.
 • Bir yıllık taahhüt verilmesi durumunda %10 indirim uygulanır.
 • İki yıllık taahhüt verilmesi durumunda %20 indirim uygulanır.
 • Bağımsız bölüm başı fiyatlandırmadır.
 • Lütfen ayrıntılar için sözleşmeyi inceleyin.

Sizden Biri

Artık size atanmış bir yakın destek personelimiz var.

TL30/ay
 • Tüm uygulama modülleri kullanıma açıktır.
 • Kredi kartı kullanılabilir.
 • İşletmeniz için atanmış bir personelimizden destek alırsınız.
 • Topluluk için destek talebi yapılabilir.
 • Bir yıllık taahhüt verilmesi durumunda %10 indirim uygulanır.
 • İki yıllık taahhüt verilmesi durumunda %20 indirim uygulanır.
 • Bağımsız bölüm başı fiyatlandırmadır.
 • Lütfen ayrıntılar için sözleşmeyi inceleyin.

siteyönet'inayrıcalıklıuygun fiyatlıönceliklisize özelhizmetlerinden yararlanın.

Image
Ev, ofis ve iş yerlerinizin detaylı temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Mülkünüzde bulunan mobilya, yatak, kanepe, yatak, yastık vb. için ev temizliğinden ayrı olarak detaylı temizlik ve bakım yapılabilmektedir.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
İnşaat sonrası temizlik, normal ev ve ofis temizliğinden ayrı olarak mutlaka gerekli araç gereçler ve uygun temizlik malzemeleri ile yapılmalıdır. Bu konuda hizmet vermekteyiz.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Ev, iş yeri ve diğer mekanlarda detaylı ilaçlama yapılabilmektedir.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Evden eve servisle halı, kilim, perde vb. yıkamasını gerçekleştiriyoruz.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Profesyonel bir ekip ile en ince ayrıntısına kadar boya ve badana hizmeti veriyoruz.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Fayans, parke, mozaik, seramik vb. döşemelerini hızlı ve dekoratif bir şekilde uygulamaktayız.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Sistre ve cila işlemlerini uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Her türlü montaj hizmetlerinde yardımcı oluyoruz.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Profesyonellik gerektiren en önemli konulardan olan elektrik ve kablo tesisatçılığı için uzman desteği vermekteyiz.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Su ve gider tesisatlarında yetkili personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Mülkünüzü ilgilendiren her türlü teknik hizmet için bizi arayabilirsiniz.
"siteyonet" ayrıcalığı ile yönetilen apartman ve sitelerde verilecek olan randevulara öncelik verilecek, liste fiyatı üzerinden de %20 indirim uygulanacaktır.
Çalışanlarımız sigortalı olup, verilen hizmet sonrasında fatura kesilmektedir.
Image

Adres

İvedikosb Mah. 1402 Sk. No:12 Yenimahalle ANKARA

Telefon

+ 90 312 400 0 888
info@sayt.com.tr
+90 850 441 7298
(WhatsApp Hattı)