Hakkımızda

SAYT Grup Şirketleri

Ahmet Cemil SEZGİN
Ahmet Cemil SEZGİNGenel Müdür / General Managerahmetcemil.sezgin@sayt.com.tr

Merhaba

Genel Müdürümüzden
Mesaj

SAYT Teknoloji ve Yapı Sistemleri San. ve Tic.Ltd.Şti. olarak, sahip olduğumuz değerlerle farklı faaliyet alanlarında ilerlemeye devam ediyoruz. Ar-Ge'ye yaptığımız yatırımlar ve özverili çalışmalarımız ile son iki yılda 10'a yakın ürün için çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Bu sitede yer alan çalışma da uzun yılların tecrübesi ile yürütmekte olduğumuz yazılım projelerinden yalnızca birini oluşturmakta ve bizler bu yazılımın sektörde önemli bir boşluğu dolduracağına inanmaktayız.
Image

Üst Yönetim Kurulumuz

Hande GÜRLER
Hande GÜRLERMüdürler Kurulu Başkanıhande.gurler@sayt.com.tr
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde mühendislik lisansı, Galatasaray ve İstanbul Üniversiteleri'nde ise Fransızca ve Dış Ticaret uzmanlık eğitimleri alan Sayın Hande GÜRLER, 24 yıllık iş tecrübesiyle küresel pazarlama, satış ve destek konularında yüzlerce proje yönetmiş ve yönetmektedir.
Savaş KARTAL
Savaş KARTALDanışmansavas.kartal@sayt.com.tr
Windows Server ve Linux Sistemlerinde Sistem Yöneticiliği, Veri Merkezi Sistem Yöneticiliği, Sanallaştırma, Yedekleme, Felaket Kurtarım, Donanım ve Yazılım Destek, Web Uygulama Yöneticiliği, Shell Scripting gibi yüksek düzeyde uzmanlık gerektiren konularda Türkiye'nin yetiştirmiş olduğu en iyi değerlerden biri olan Sayın Savaş KARTAL, 2016 yılından beri şirketimizin danışmanlığını yapmaktadır.

Vizyon

Değerlerimizi Şekillendirenler

Türkiye ve Dünyada tercih edilebilir şekilde rekabet gücü yaratan ve değerleri ile güven duyulan milli bir yazılım, savunma ve teknoloji firması olmak.
Image
Image

Misyon

Gelecek İçin...

Yazılım, bilişim teknolojileri ve savunma alanlarında başta Türkiye olmak üzere müşterilerine katma değeri yüksek, güvenilir ürünler sunmak ve bu amaçla bilgi birikimini sürekli artırarak dışa bağımlılığı azaltacak yeni teknolojileri geliştiren bir firma olmak.
Çağdaş
Türkiye’de bulunan yönetim firmalarından uzman kadrosu ve yaptığı teknolojik alt yapı yatırımı ile keskin bir şekilde ayrılan "SAYT"  sizleri çağdaş kentsel anlayışın bir parçası olmaya davet ediyor.
Kaliteli
"SAYT" sizlere, yapılan tüm işlerin üst düzeyde kaliteli, hukuka uygun, risklerden arınmış, modern, hızlı, konforlu ve ekonomik ulaşmasını sağlar.
Image

Adres

İvedikosb Mah. 1402 Sk. No:12 Yenimahalle ANKARA

Telefon

+ 90 312 400 0 888
info@sayt.com.tr
+90 850 441 7298
(WhatsApp Hattı)